Váš dar farnosti

Vážení návštěvníci bruntálských stránek.

Děkujeme za Váš finanční dar, který můžete zaslat ze svého účtu bezhotovostně na účet Římskokatolické farnosti Bruntál. Můžete také přispět stále více populární platbou přes OR kód, který naleznete v kostelu u hlavního vchodu.

Č.ú.: 1844130379/0800.

Vystavíme Vám potvrzení o poskytnutí daru s následnou možností snížení Vašeho daňového základu o výši poskytnutého daru. Své údaje/jméno, příjemní, adresa bydliště/ prosíme zašlete na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Potvrzení bude doručeno poštou na Vaši adresu.

Děkujeme za Vaše pochopení, za Vaši štědrosti a ochotu podílet se na správě historických objektů naší farnosti. Za Vaše dary Vám srdečně děkujeme a v modlitbách vyprošujeme pro Vás i Vaše nejbližší Boží milost, ochranu a požehnání.