Vytisknout

Váš dar farnosti

Napsal Administrator on .

Vážení návštěvníci bruntálských stránek.

Děkujeme za Váš finanční dar, který můžete zaslat ze svého účtu bezhotovostně na účet Římskokatolické farnosti Bruntál.

Č.ú.: 1844130379/0800.

Vystavíme Vám potvrzení o poskytnutí daru s následnou možností snížení Vašeho daňového základu o výši poskytnutého daru. Své údaje/jméno, příjemní, adresa bydliště/ prosíme zašlete na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Potvrzení bude doručeno poštou na Vaši adresu.

Děkujeme za Vaše pochopení, za Vaši štědrosti a ochotu podílet se na správě historických objektů naší farnosti. Za Vaše dary Vám srdečně děkujeme a v modlitbách vyprošujeme pro Vás i Vaše nejbližší Boží milost, ochranu a požehnání.