Bohoslužby v omezeném režimu

Bohoslužby ve farním kostele v omezeném režimu.

Mše sv. budou slouženy v omezeném režimu za přítomnosti max. 20 osob /10% kapacity kostela/.

Středa, pátek 17,00

Neděle 9,00

Pro věřící stále platí dispens od účasti na nedělních bohoslužbách s možností sledovat přenosy bohoslužeb online, v televizi a v rozhlase.

• Při mši svaté není povolen zpěv věřících.

• Účastníci si před vstupem do bohoslužebného prostoru povinně vydesinfikují ruce na k tomuto účelu označeném, vymezeném a připraveném místě.

• Obdobná pravidla platí pro svatby a křty a pohřby, kde je povolena účast max. 15 osob..

Děkujeme vám, že trpělivě dodržujete přísná nařízení, nosíte roušky, dodržujte rozestupy a využíváte desinfekci.

Opět vás prosíme a vyzýváme, abyste využívali možnosti sledování mší svatých doma u svých televizních obrazovek a co nejvíce omezili návštěvu bohoslužeb v našem kostele.

Situace s pandemií se nelepší, rychle se šíří britská mutace nákazy, očkování vázne a nám nezbývá, než se chovat odpovědně a důsledně dodržovat všechna nařízení a omezení sociálních kontaktů.

Za pochopení vám děkujeme a přejeme vám pevné zdraví těla i ducha a  požehanou neděli.

Vaši duchovní